| BybyBlondina a întrebat:

Ce se va intampla in 2012?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Ce se va intampla si cu 2011.Va trece si el ca toti anii.Nu murim noi asa usor.Nu stii ca iarba rea nu piere?tongue

63 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Alta intrebare nu mai ai, asta sa perimat?

| Vizitiul a răspuns:

In 2012 putem afirma ca suntem mai "batrani" cu doi ani. Stai relaxata, nu o sa vina apocalipsa.

| georgesur a răspuns:

Stai sa vedem!winking

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Circulă un zvon: sfârșitul lumii o dată cu alinierea planetelor.
Pa, pa.

| waXonwaXoff a răspuns:

Imi voi face buletinhappy

| waXonwaXoff a răspuns:

Luna februarie va avea 29 de zile

| LuS[z] a răspuns:

Sa speram ca ceva in bine

| DeeDee28 a răspuns:

Probabil vom scapa de criza laughing

| Ea12345 a răspuns:

Eu stiu, dar nu vreau sa va spun...smug

| RainDrop a răspuns:

Voi vopsi blana hamsterului.

| Roby67 a răspuns:

Devine Vanghelie presedinte laughing

| Green a răspuns:

Nu se va intampla nimic in 2012.
Daca nu ma credeti uitati dovada :-P
http://www.descopera.ro/......te-in-2012
V-am lamurit? :-)

| Locre a răspuns:

Pai nu inteleg intrebarea...:O... Ce sa se intample? Crezi ca in 2000 nu se zicea ca e sfarsitul lumii?hee heeCrede-ma ca sunt niste prostii si nu trebuie` sa crezi in asa ceva.

| Locre a răspuns:

Ma enerveaza cand cineva da stupid pe degeaba.
Ia hai s-o iau asa cine mai da stupid e stupidwinkinghee hee

| LittleandLiars a răspuns:

Voi avea 14 ani si buletin laughing

| Ana-Maria94 a răspuns:

Nimic special.

| LawR3n a răspuns:

Vin să vă iau...

| denisa20 a răspuns:

'O-m trai si 'o-m vedea.

Răspuns utilizator avertizat
| Bianca_4346 a răspuns:

Pai voi face 18 ani chiar in ziua ''programata mortii'' cum zic uniilaughingsi vom merge mai departe.Cum a zis si onutzu : iarba rea nu pierelaughing

| madaa a răspuns:

Ma bucur foarte mult ca ai pus aceasta intrebare m-am informat foarte mult de cand cu 2012 si de fapt 2012 va fi un nou inceput pentru toti adica ce inseamna asta, iarna va fi iarna vara vara iar toate lucrurile se vor regla 2012 nu este un motiv de panica...

| lucib a răspuns:

Tu crezi ca se stie cu siguranta?

| lucib a răspuns:

Tu crezi ca se stie cu siguranta?

| adi4ever a răspuns:

Capiemlaughing

| L a răspuns:

Eu nu cred ce se spune despre 2012, o sa fie un an la fel ca toti anii din Romania smug

| madalykuka a răspuns:

Pa dreq sa intampla ce naibasa se intample?
si si daca s-ar intampla ce crezi ca suntem noi,,,?
vai doamne cata lume credula adica acum la bun daca se facea un film ca noi in 2012 se intorc dinozauri la noi in tara voi credeati ca normal sa facut un documentar si un film si normal,,, maimutele in 3000 de ani o sa stapaneasca lumea ca asa e filmu
doamne de unde sa stim noi ce se va intampla in 2012? thu stii ce se va intampla cu tine maine? maine nu peste ani...
doamne intrebare stupid,,, mai ai deaste.
ar trebu interzise intrebarile de genu
p. s. scuzatimi vocabularu da asa e te intreaba una ca ce se intampla in te miri ce anul,,,
no pai poftim cultura
,,, se vor manca paduchi ca o sa bage astia ceva in sapun
na multumita asta se va intampla x(

| believe a răspuns:

Vom rade, vom plinge, vom glumi, vom crede.totu va fi ca pina acum, iar de revelion vom bea cite o cupa de sampanie in speranta ca 2013va fi mai bun:la vie continuera!

| Bianca206 a răspuns:

Voi implini 16 ani.

| rebela a răspuns:

Draga mea eu sunt cam superstitioasa de felul meu dar ca toti ceilalti cica va fi sfarsitul lumii. Ei bine totusi ceva sigur se va intampla pe 21 decembrie 2012 conform calendarului mayas, dar nu dau mai multe informatii ca nu merita. Sper ca ti-am fost de ajutor