| Milk Swan a întrebat:

Ce sex este mai potrivit pentru un caine de paza + familie?

10 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

De obicei catelele sunt mai rele, mai posesive cu proprietatea pe care traiesc.
In momentul in care va avea si catei, strainii nu vor fi deloc bine veniti in curte.hee hee

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Cred ca e mai mult o chestie de cum il educi si de rasa decat de sex...plus personalitatea individului. Eu am cate doi si in medie sunt la fel de harnici si afectuosi happy

| MisterKat a răspuns:

Catea! Adica femela. Plus ca o sa iti ramana si catei pe care poti sa ii vinzi! happy

| Aliyaa a răspuns:

Mascul:d

| ThinkPink a răspuns:

Mascul

| cristina12310 a răspuns:

Mascul deoarece femela daca o ti dezlegada o sa-ti faca pui laughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femela... Nu stii vreo poveste intitulata Regina, nu Regele? este despre un popor, care atunci cand trebuie sa aleaga regele ogradei ( in afara de stapan happy ) aleg cateaua in loc de caine, deoarece s-a dovedit ca nu a furat nici-un ou de cand rontaise primul os!

| cucu a răspuns:

Din cate stiu eu conteaza mai mult dresajul decat sexul ...itzi recomand un pitbull sau rodviller ...bine dresat si nu misca nici musca la tine in curte

| alynutzzza a răspuns:

Masculin este cel mai potrivit

| arinutsaa a răspuns:

BitterSweet are dreptate ...asa ca iti recomand un mascul...