| emmmaaaaaaaaa a întrebat:

Ce site-uri cu sondaje online platite recomandati? Mereu vad anunturi de genul acesta, as dori sa imi recomandati ceva serios. Va multumesc! Funda

4 răspunsuri:
| andaa89 a răspuns:

Http://www.clixsense.com/? 4703565 este un site sigur in care castigi bani incet dar sigur. Nu e vrajeala ca si celelalte care iti promit 1000 euro intr-o luna. Aici nu vei castiga atat, dar este un castig sigur, banii se pot scoate dupa doar 2 dolari. Dovezi de plata se gasesc pe forumul site-ului. Bafta!

| andaa89 a răspuns:

Clixsense e un site care chiar plateste, daca doresti sa adaugi buzunarului tau un venit suplimentar inregistreaza-te : http://www.clixsense.com/? 4760603. Banii ii retragi in Paypal, pe forum sunt adeverinte de plata.

| alecsntz a răspuns:

Http://sondajro.com/? ref=159686
am auzit ca s-a mai scos bani de pe acest site