| simplegirl2 a întrebat:

As dori sa stiu niste site-uri cu sondaje online platite in numerar, de incredere si care poti face bani in scut timp(adica nu vreo 5 lei pe luna). Multumesc! Eu m-am inscris pe viespar dar foarte greu se fac si numaidecat la 50 poti schimba

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu poti face prea multi bani asa. Cele mai multe sondaje cred ca sunt pe Exact Panel, dar nu poti face mai mult de 10 lei pe luna si, de asemenea, nu ii poti exatrage decat la 50 de lei (ceea ce in medie inseamna cam o data la 6 luni).

| simplegirl2 explică (pentru Brigaela):

Inteleg...cam asa sunt la toate site-urile acestea sad

| Brigaela a răspuns (pentru simplegirl2):

Logic, cine ar plati pentru niste sondaje? Se plateste munca si calificarea, nu statul pe scaun si datul din mouse, asta poate face si o maimuta. Daca vrei sa faci bani pe net, se poate, trebuie doar sa stii sa faci ceva care se cauta (traduceri, contabilitate, web design, programare, etc)

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce treaba ar fi daca s ar face banii asa usor

| Pandhoraa a răspuns:

Poti completa sondaje online aici
http://www.exprim.ro/
primesti vouchere

| liv006 a răspuns:

Sondaje online plătite 100%
Creare cont pe linkul pe care îl voi pune mai jos
In cont nu este necesar sa introduceți nici o informație despre datele dvs personale deci nu e nici o posibilitate de a va afecta cu ceva
Pt fiecare chestionar veți primi 1, 5€
Ps..Cu cât mai mulți parteneri atrageți, cu atât veniturile Dvs. sporesc!
Pentru fiecare partener afiliat primiți bonusuri. De asemenea, primiți și 10% din banii câștigați de partenerii Dvs!

După înregistrarea partenerului Dvs., veți primi bonus în valoare de 2, 5 €

voi primi si eu un bonus. https://ecmero.com/? ref=181718