| Kelton27 a întrebat:

Imi puteți da si mie o parere despre acele sondaje online plătite? Am auzit si eu azi de ele si as vrea o parere din partea cuiva care a făcut asa ceva. Imi puteti da si un site ceva serios?
Mulțumesc

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Un sondaj e cativa centi. Din vreo 100sondaje daca scoti cativa zeci $... si primesti 2-3 pe saptamana in cel mai bun caz. In final e doar o pierdere de timp

1 răspuns:
| Met a răspuns:

Nu are rost sa te zbati cu sondajele astea, mai bine du-te la munca si faci mai repede bani