| Oliwer123 a întrebat:

Ce telefon imi recomandati in jurul sumei de 3000 de lei? Pun accent mult pe camera.

13 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Google Pixel 2
Galaxy S8+
Huawei P10 Plus
LG G6
in ordinea data.

Avantaj Pixel2 - va primi update-uri de soft instant, si pe perioada mai indelungata.

Dezavantaj S8+ - ecran curbat. Daca vrei sa-l pui intr-o carcasa, si sa ii pui si folie de sticla, nu se prea impaca.

Avantaj P10 Plus - poze superbe, bateria tine destul de ok (spre 2 zile la utilizare normala. Daca ai de gand sa folosesti telefonul intens, vei avea oricum nevoie de un acumulator extern cu orice telefon.)
Mic dezavantaj P10 Plus - am telefonul din aprilie 2017, iar in vara, intr-o zi torida, mi s-a blocat si mi-a transpirat foarte tare in mana (afara erau cam 35 grade la umbra). L-am resetat si de atunci nu am mai avut probleme.

Avantaj G6 - pret decent pentru ce stie

| FaraNumePls a răspuns:

Huawei P10

Răspuns utilizator avertizat
| IIIshaneIII a răspuns:

Huawei Mate 10

| venividivici2017 a răspuns:

Am avut flagship-urile de la Sony, Samsung...personal,acum as merge pe SONY!

| xSega a răspuns:

Un S8, are stabilizare optica, senzor dual pixel si apertura 1, 7 ceea ce înseamnă că face poze bune si in lumina scăzută

| ady18 a răspuns:

Samsung galaxy s8

| andrada2222 a răspuns:

Din cate stiu google pixle 2 face cele mai bune poze dintre iphone 8 sau Samsung note\galaxy 8

| EmanuelStroia2003 a răspuns:

Sony Xperia Z2 Filmeaza 4K Poate fi cumparat de pe eMAG.
Test Camera 4K https://www.youtube.com/watch?v=SBP0AIHoXz0
Mi se pare ca filmeaza in 4K in 30 fps.
Il poti cumpara de pe eMAG cu 14.000 lei.
https://www.emag.ro/......D245CBBBM/

| NLS a răspuns (pentru EmanuelStroia2003):

Fratele meu a avut Z3.
Intr-adevar facea poze nemaipomenite, si bateria tinea mult.
Insa nu a trecut testul cu apa, desi Sony se lăuda că e waterproof laughing
Acum are un S7 Edge pe care nu-l mai spala laughing

| PupDulceSal a răspuns:

Buna. Eu am S8+ si face poze excepționale. Ti-l recomand.

| Cmi16mrc a răspuns:

Un iphone...8 plud2