| grigor3 a întrebat:

Chiar nu exista locuri unde sa fie si fete si baieti la sala sau sunt separati baietii de fete?

4 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Suna puțin cam disperata intrebarea, dar ca sa îți răspund 80% dintre sali sunt comune deci nu stiu unde mergi tu laughing

| johnnny123 a răspuns (pentru justanotheruser99):

Numai putin disperata? :-)

Omul este complet obsedat sa vada o femeie goala.
A mai avut intrebari despre plaje de nudism, sali unde merg numai fete dar ar putea sa intre si el, cum sa dezbrace o fata in photoshop, si asa mai departe.

| justanotheruser99 a răspuns:

Nu generaliza, nu toți bărbații sunt obsedați sexuali cu totul ca au o ușoară tenta, poate tu mai mult decat trebuie laughing dar ce sa faci...

| KlibrDM a răspuns:

Tu ai mai intrebat acest lucru, la majoritatea salilor, sunt impreuna si fetele si baietii.