floresdemayo
| floresdemayo a întrebat:

Cine cunoaste Brasovul si-mi poate recomanda un hotel/pensiune, central, ceva foarte serios, unde sa stau cu incredere, nu sa dorm cu frică „peste" noapte? Poate fi si mai departe de centru, ca oricum sunt cu masina, n-ar fi o problemă, doar sa fie SERIOS si de incredere. Am nevoie pentru o zi/două până imi rezolv ceva.

Răspuns Câştigător
| EfekT a răspuns:

Hotel Ambient ****
Str. Iuliu Maniu Boulevard 27, Braşov.
Este foarte frumos hotelul si chiar sunt conditii...are 4 stele hotelul, eu ti-l recomand.

| VadTot a răspuns (pentru EfekT):

Si despre pret de ce n ai zis nimic? ca banuiesc ca ai dormit acolo.

| floresdemayo explică (pentru VadTot):

Nu prea mă uit eu la bani dacă caut confort si sigurantă. Banii se fac, se duc...dă-i încolo. Vin altii.

7 răspunsuri:
| Liviucu a răspuns:

Dar ce, arăţi aşa de bine încât te temi? Uou!
Ce număr de telefon ai? Aş vrea ca să te sun. laughing
:*
big hug
love struck
pa.

| Liviucu a răspuns:

Super, a dat norocul peste mine. Ma bucur tare mult ca am dat peste tine. Sa-mi spui unde te mai cazezi ca sa vin sa am grija de tine. Sa intru in camera stiind ca esti singura avand o cheie dubla. Sa trebuiasca sa tipi si sa-mi spui sa nu ma mai opresc ca-ti place. Te asigur ca asa am sa fac exact cum spui tu mai actrito'. }{
laughing >big grin

floresdemayo
| floresdemayo explică:

Mersi frumos, acum să văd...ce fac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, am primit un mesaj de la tine in care spui ca ma pricep foarte bine la fb (Facebook banuiesc ca ai vrut sa spui).
Nu stiu cum ai ajuns la aceasta concluzie, insa nu stiu nimic despre acest site de socializare, nu am cont! Te-as ajuta cu placere in problema care o ai, daca as putea... Ma poti intreba, daca o sa ma pricep, te ajut cu drag!
p.s. nu am putut sa-ti las un mesaj privat, imi spune ca tu primesti mesaje doar de la prietenii tai! Asa ca am ales sa-ti raspund aici.

| floresdemayo explică (pentru anonim_4396):

Te-am întrebat "dacă" te pricepi la FB, doar atât. Recitește! : )