| Crisstinayy12 a întrebat:

Cine îmi dă un link la descărcarea gratuita a Minecraft Ul ui

6 răspunsuri:
| Alll3x a răspuns:

Http://www.download-free-games.com/pc/minecraft.htm ( daca vrei minecraft pe calculator daca nu intra pe telefon pe google cauta aptoide instaleaza-l iar din aptoide poti instala orce joc vrei tu gratis si sigur

| EuSuntCineva20 a răspuns:

Aptoide e link-ulwinking Aptoide e o aplicatie de pe care poti descarca aproape orice joc gratuit. Dar trebuie descarcata de pe google.

| Asany a răspuns:

Minecraft pe PC : http://en-minecraft.org/programs/1-launcher.html

MCPE : download de pe Aptoide

| Serinimax a răspuns:

Poti sa il ei de pe TagCraftMc.Nu pot da link pentru ca va zice ca e piraterie si ca se va intampla nustiuce.