| Yrynella a întrebat:

Cine imi recomanda o crema de fata foarte buna, mentionez am tipul de ten gras/mixt. ofer funda

2 răspunsuri:
| lucifer636 a răspuns:

.

| Marilly a răspuns:

Si eu tot ten gras am...incearca cremele de la "avene" au la baza apa termala. daca nu cauta pe la farmaciie din orasul tau poate se fac teste gratuite pentru ten si iti spune exact ce si cum sa folosesti..eu tot asa mi-am facut un test si mi'au dat creme din gama asta si sunt superbe..nici cosuri nu mai apar big grin...sanatate