| under89 a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine?: Download-am niste emoticoane si mi se download-au greu, si nu mai vroiam sa astept atat(nu puteam sa le inchid, ca sa nu mai download-eze), am stins calculatorul.Cand am vrut sa-l pornesc, s-a incarcat si mi-a aparut PERSONALIZED computer(computing) si zice ca nu gaseste [nu stiu ce.] si trebuie sa astept sa mi se incarce toate programele pe care le am in calculator...Si cred ca de la emoticoanele alea, mi s-a intamplat asa. ori cred ca de la vreun virus.nu stiu ce sa fac[please, help me]puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| 3rN3SyTo a răspuns:

Nu stiu, nu cred ca poate fii de la acele emoticoane cea mai buna idee pe care ti-o pot da eu e ori o devirusare ori o reinstalare sistemul de operare

| under89 explică (pentru 3rN3SyTo):

Multumesc,chair a mers ceea ce mi-ati zis[cu reinstalarea].

| 3rN3SyTo a răspuns (pentru under89):

Cu multa placere!

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ti se intampla asa pentru ca ai inchis calculatorul brusc! Da un restart din nou si vezi ca nu mai face. Inchide pc-ul din windows ->Start->shutdown.

| under89 explică (pentru neluL):

Multumesc oricum.