| elenaalbu a întrebat:

Cine poate sa imi ofere si mie niste insulte dar fara cuvinte vulgare... ofer funda garantat.Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| MrAngelus a răspuns:

Cu fata ta fac reclama la bata de baseball

Vezi si:
* http://www.TPU.ro/......iei-funda/
* http://www.TPU.ro/......a-mai-nou/
* http://www.TPU.ro/......turi-doar/

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama ta e atat de grasa incat trebuie sa unga cada cu sapun ca sa o scoata cand face baie.
Mama ta e atat de grasa incat unii oameni se antreneaza fugind in jurul ei.
Mama e asa de grasa, incat cand se imbraca in rosu toti copii striga: -Uraaa, vine camionul cu Coca-Cola!
Mama e atat de grasa, incat atunci cand a fost pe plaja o balena a intrebat-o: vrei sa fi sotia mea?
Mama ta e atat de grasa incat isi da cu ruj de buze cu trafaletul.
Mama ta e atat de grasa incat atunci cand merge la restaurant i se aduce meniul si ea spune OK.
Mama ta e atat de grasa incat atunci cand intra in mare vine fluxul.
Mama ta e atat de grasa incat atunci cand s-a dus la film a stat langa toata lumea.
Mama ta e atat de grasa incat a trebuit sa fie botezata in ocean.
Mama ta e atat de grasa incat nici Bill Gates nu i-ar putea plati liposuctia.

Sora ta e atat de urata incat atunci cand o duci la zoo ingrijitorul iti spune: Multumim ca ati adus-o inapoi!
Mama ta e atat de urata incat oamenii merg de Halloween costumati in ea.
Mama ta e atat de urata incat atunci cand i-a prezentat politaiului carnetul de conducere a trimis-o la sectie sa-si faca unul nou ca-i deteriorat.
Mama ta e atat de urata incat a facut o ceapa sa planga.
Mama ta e atat de urata incat atunci cand s-a inscris pentru un concurs de uratenie au spus ca nu accepta profesionisti.
Mama ta e atat de urata incat a incercat sa faca o baie si a sarit apa din cada.
Mama ta e atat de urata incat daca sta pe plaja la nisip incearca pisicile sa o ingroape.
Esti atat de urata incat atunci cand te privesti in oglinda, reflexia ta se sperie si fuge.
Esti atat de urata incat nu mai avem nici o cioara pe camp!
Mama ta e atat de urata incat in loc sa ii puna bungee de glezne i-l pun de gat.
Mama ta e atat de urata incat Moise a pus-o sa se uite in apa si apele s-au dat la o parte.

Esti atat de slaba ca atunci cand ai iesit cu sora ta din muzeu, au arestat-o pentru furt de oase.
Esti atat de slaba incat lumea cand te vede te intreaba: "Ce vant te-a adus pe aici?"
Mama ta e atat de slaba incat ar fi luat-o vantul pe sus daca nu avea o masea plombata!
Esti atat de slab incat atunci cand ploua nu te uzi pentru ca stai intre stropi.
Atat de slaba incat daca te arunci cu parasuta te duci in sus nu in jos.
Mama ta e atat de slaba incat a mancat o aluna si a crezut ca e gravida.
Mama ta e atat de slaba incat trebuie sa se urce cu frigiderul in brate pe cantar ca sa aiba 50 de kg.
mama ta e atat de slaba incat cand se intoarce pe o parte... dispare.

| m3m0 a răspuns:

Dupa ce ca esti prost/proasta mai si semnalizezi!
Daca iti dau 2 flegme intre ochiane zbori in tarile calde!
Nu ma pun la minte cu toti prostii
...Mai stiu, da mi-e sila sa scriu...

| pokerstrategy a răspuns:

Fructuti gura mentei sati fruct... datias la mure laughing)numai ca nu e insulta