| Dicanho10 a întrebat:

Sau poate doriti sa auziti cuvinte vulgare, va excita cuvintele murdare?

Răspuns Câştigător
| KameliaAura a răspuns:

Cuvinte murdarethinking ....ma excita, mai ales in timpul actului sexual, dar si cand eu si iubitul meu nu suntem impreuna...mesajele alea"murdare"love struck imi fac ziua mai frumoasa. Multi nu sunt de acord cu acest mod de a vorbi dar mie mi se pare okhappy

4 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Esti un pitic porno pervers, si ceilalti sunteti niste pirici pornosi mai mari!

| AngieT a răspuns:

Depinde. Nici prea multe dulcegareli nu sunt bine venite. Daca esti cu prietena ta de mai multa vreme sunt "permise" cateva obscenitati pe ici pe colo dar sa nu o jigneasca in vreun mod. Niciuneia nu ii place sa fie jignita

| oanazuzi a răspuns:

Wow nu inteleg nimic lasa-mi un mesaj daca te referi la fete in niciun caz nu vorbi in fata lor asa poate doar daca esti mare si faci sex cu prietena poti vorbi in genu te iubesc esti atat de frumoasa ai niste forme...si ma exciti asta poti sa-i spuilaughing)laughing))laughing)))))laughing
dar nu vorbi cu p***** cu f**** m****etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine ma excita sexul cu tenta de viol, dar doar de la prietenu meu logic laughing.

Cat despre cuvinte vulgare, pe mine ma fqac sa ma simt aiurea si imi taie pofta de oricewinking. Si l'as trimite in secunda doi pe respectivu la baie sa mai exerseze si cu stanga, si cand invata sa se poarte se poate intoarce.