| Anghel_Dragos_1997 a întrebat:

Cine stie cum as putea scapa de virusul nhesta, cand intru pe internet imi deschide sute de ferestre goale si imi tot raman chenarele de la reclamele blocat de adblock

4 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Http://download.bitdefender.com/rescue_cd/latest/

Il arzi de pe un calculator curat si pornesti calculatorul infectat de pe CD (deci fara sa pornesti Windowsul).

| Anghel_Dragos_1997 explică (pentru doctorandus):

Deci il pun pe un cd? ca nu am inteles poti fii mai explicit

| doctorandus a răspuns (pentru Anghel_Dragos_1997):

Da, il pui pe CD (arzi ISO-ul ca imagine de CD).

| gelu1970 a răspuns:

Din cate imi aduc aminte, Panda Antivirus il detecteaza si iti da posibilitatea de al elimina.