| raul9595 a întrebat:

Cine stie cum le cheama pe prezentatoarele de stiri, meteo, sport?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt cateva zeci de prezentatorare la televiziunile din Romania. fii mai precis

| miTzuliK93 a răspuns:

Pe cele de sport de la PROTV iti zic sigur ca le cheama Corina Caragea respectiv Raluca Arbat. Le vad in fiecare zi, poate si d'asta.

| Andredrei a răspuns:

Intra pe google si scrie : nume prezentator meteo pro tv(exemplu) sau nume prezentatoare sport observator, si o sa iti apar sigur zi de la ce emisiune si te ajut eu sa afli