| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie engleza foarte bine si este dispus sa ma ajute putin cu traducerea bibliei Wicca?
Va multumesc!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

...Daca ma crezi ce prostii mi-a scris la google traducere...

| marwitch a răspuns:

Biblia vrajitoarelor, adica? Da-mi si mie un titlu, un autor, macar sa vad un preview, si poate te pot ajuta daca sta in puterile mele.

| djdany_9293 a răspuns:

U nu ai auzit de google translator sa inventat si merge foarte bine deci pentru asta nu ai nevoie de ajutor bafta