| bornthisway1 a întrebat:

Cine stie filmul cu primavara, vara, toamna si iarna era Craiasa zapezi si o fata trece prin toate anotimpurile si ajunge la prietenul sau care vrea sa il salveze, cine stie filmul?big grin

2 răspunsuri:
| Symonutzu a răspuns:

Imi pare ca chiar Craiasa zapezii se chema.L-am privit cind eram mica si mi-a placut.Dar nu tin minte cum se numea.Succes.

| livethislife a răspuns:

Buna! cred ca te referi la varianta care era pe minimax, se numeste chiar craiasa zapezii, il gasesti in 2 parti pe siteul http://www.peteava. ro,... fundita pentru craciun?
p.s.: Am vrut sa iti dau siteul exact, in care sa apara deja episodul, dar TPU nu ma lasa sa-l public:D