| Abcd_3874 a întrebat:

Cineva mi-a blocat facebook-ul "your friend requests have been blocked for 4 days". deja au trecut 4 zile si nu s-a deblocat. ce pot face(nu vreau sa-mi fac alt cont)? funda!

Răspuns Câştigător
| adrianstabul a răspuns:

Si eu patesc la fel doar ca la mine 30 de zile ma blocat si nu ii prima data, asa ca nu ramane decat sa astepti.

4 răspunsuri:
| Diva_8181 a răspuns:

Poti castiga bani de pe internet, stiai? facibanipenet.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai ai acces, cineva iti stie parola si itrebarile secrete, cit si raspunsurile.incearca sa intri si sa raspunzi din nou la acele intrebari, altfel nici parola nu o poti schimba; daca mai stii intrebarile si raspunsurile poti accesa contul; atentie, nu poti face alt cont cu acelasi nume si de pe acelasi PC.reteaua recunoaste ip-ul.succes.

| andreea_5415 a răspuns:

Asteapta si se va debloca
al meu a stat blocat o saptamana si nu am putut intra
sau daca nu poate ti-ai schimbt parola fara sa iti dai seama sau poate altcineva iti stia parola si sa iti faca un rau tia schimbat-o astfel blocandul

| SuFL3Tz3L20 a răspuns:

Am trimis prea multe requesturi. de prietenie de pe un alt id. si mi l-a blocat pentru 4 zile, dar dupa ce mi-am schimbat parola m`a intrebat daca doresc sa anulez cererile de prietenie pe care le trimisesem. si contul meu si-a revenit. deci nu dati mai mult de 5 requesturi de prietenie pe zi happy