| marius_8727 a întrebat:

Credeti ca directorul unui liceu imi accepta cerere de transfer de la o clasa la alta, daca in respectiva clasa sunt 30 de elevi ( in actuala clasa sunt 32 ), si daca spun ca motivul este neadaptarea la colectiv?
Merci mult!

3 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Merita sa incerci. Dar eu cred ca va accepta.

| DraGfirE a răspuns:

Daca ai un director simpatic sa iti zic asa iti accepta pentru ca esti tot in aceeasi clasa si nu are cum sa te piarda din scoala happy

| OnlyHope a răspuns:

Da, avand in vedere ca o sa fie 31 de elevi la fiecare dintre cele 2 clase. Dar e la acelasi profil, nu?