| Sophie90 a întrebat:

Credeti ca sfarsitul lumi o sa fie maine? Eu nu cred nimic.

9 răspunsuri:
| dorikut a răspuns:

Eu zic să facem un pariu! big grin

Dacă nu vine (mâine 21.05. 2011) sfârșitul lumii, îmi datorezi 100 de RON, iar dacă vine 300 de RON sunt ai tăi. laughing

Succes! happy

| auroraa a răspuns:

Nu cred, profetul care a spus-o a mai facut asa o prezicere in 1987 probabil...el acum are 89 de ani, nu cred deloc...

| Aylee a răspuns:

Faptul ca ai pus intrebarea crezi deja.

| MimiPopescu a răspuns:

S-ar putea sa fie putin amanat? Maine am programare la dentist si nu pot trece cu carii pe lumea cealalta.

| laurash_9338 a răspuns:

Daca ne luam dupa previziuni acum ar trebui sa fim morti. Deoarece nu suntem morti nu inseamna ca vom muri. De ce sa-mi fie frica de ceva care nu poate fi dovedit?

| Wildie a răspuns:

Nu cred.S-a mai anuntat odata chesyia asta, o prietena de-a mea a plans toata noaptea si a facut-o degeaba. Nu a venit sfarsitul lumii

| Cristinna_8657 a răspuns:

Ai auzit de nostradomus? ei bine daca nu el a fost un om care facea previziuni.el a prezis multe lucruri care chiar s-au intaplat.de exemplu in 2001.now york, cele 2 turnuri gemene sunt doborate de atacurile lui osama bin laden...
asta a prezis el si asta s-a intamplat...revenind la intrebarea ta. sfarsitul lumii...nostradomus a prezis ca sfarsitul lumii va veni prin intervalul 5077-5078.deci nu te ingrijora nu vine maine!

| Somebody_1554 a răspuns:

Nici eu nu cred dar acum sa vedem laughing daca ar fi adevarat asi scapa si eu de teza la matelaughingrolling on the floor

| Allale a răspuns:

Nici eu nu cred nimic, este chiar stupid.numai Dumnezeu stie cand va veni sfarsitul lumii.