| crisy_9816 a întrebat:

Stiti ca maine este sfarsitul lumi? ce credeti despre asta? ce faceti?

Răspuns Câştigător
| butterfly_8338 a răspuns:

Ma duc si maninc, ca sa nu mor flaminda.Tu?

12 răspunsuri:
| emy a răspuns:

Parca in 21.12. 2012 se va sfarsi lumea? Acum se sfarseste in 21.05. 2011? Sa fim seriosi.Eu cred ca astea sunt povesti nemuritoare inventate de unii ca sa mai moara oameni, altii sa innebuneasca etc. Doar se urmareste distrugerea omenirii? Asta e inca o metoda a celor care vor sa faca acest lucru.Vor sa nauceasca lumea de cap, sa o faca sa nu mai stie in ce sa creada si in ce nu, vor sa ne faca sa traim in stress, in teroare, sa nu mai avem nici o speranta, nici o bucurie, nimic.Asta e o chestie bine gandita de catre autorii ei.
Cand se va sfarsi lumea, stie doar Dumnezeu, si nimeni altcineva. Ca vor fi cutremure, e cu totul altceva.

| MrSpooky a răspuns:

De crezut nu cred nimiclaughing
Dar de facut fac destule
ma duc sa imi iau ramas bun de la iubirolling on the floor
si imi iau ochelari 3d si ma sui pe acoperis si astept sa inceapa filmulaughing

| onlyketoops a răspuns:

Prostie ...parerea mea e ca daca vrea Dumnezeu putem sa murim si astazi

| mihaelabr a răspuns:

Wtf? rolling on the floor Sa stii ca daca nu ai ce face sa te uiti la un film sau orice altceva vrei tu, dar nu mai debita prostiiwinking

| Biutzuca a răspuns:

Eu am auzit ca o sa fie un cutremur FOARTE MARE.eu nu stiu ce sa cred big grin si... cred ca atunci cand vine... ma bag sub masa laughing rolling on the floor

| hax0r a răspuns:

Nu "maine Este". ci VA FI maine.si a mai fost anuntat de sute de ori de-alungul istoriei documentate a prostiei fundamentaliste si nu s-a intamplat nimic.

| aNonim_4610 a răspuns:

Nu cred nimic, este foarte absurd.sa mai spus ca Italia va disparea cu totul pe 11 mai si nimic nu s-a intamplat asa ca nu cred nimic

| DjKoRaL a răspuns:

Asta e cea mai mare prostie...S-a anuntat de vreo 3 sau 4 ori ca vine "Sfarsitul Lumii".

| S3bastiaNN a răspuns:

Eu nu cred in asemenea porcarii. Eu voi sta linistit sau ma duc si imi iau o inghetatarolling on the floor

| GiacomO a răspuns:

În seara asta poate beau iar mâine de sfârșit mă voi trezi cu o durere de cap, nimic special laughing

| GeorgiGgi a răspuns:

Astea sunt numai niste prostii... De cate ori nu s-a mai zis asta eu nu mai cred nimic de zeci de ori sa mai zis si niciodata nu a fost asa ca nu mai cred nimic! laughing