| darkhell217 a întrebat:

Cu ce se Hranesc Broastele testoase?

Răspuns Câştigător
| IIII a răspuns:

Ale mele mănâncă numai carne de pui prajită, iar veterinarul a zis că este chiar foarte bine... Uneori le mai dau şi viermişori de aia uscaţi, care sunt mâncare specială de broaşte ţestoase big grin Şi vara mai mănâncă dacă au ele chef câte o frunză de varză.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
http://www.testoase.go.ro/files/hrana.htm
Pa, pa.

| Deiysucza a răspuns:

Cu mancare de testoase(intreaba la maga. de animale) si mai sunt ceva pesti micuti si le rupi cate o bucatica si le daibig grin sper ca te-am ajutathappy

| Calina_3516 a răspuns:

Da, exact sunt niste pesti micuti, uscati care se dau si la testoase si la pisici stiu asta pentru ca eu am pisica si i-am dat si pe pachet scria ca se pot da si la testoase. \m/ rock on! big grin