| sufletel13 a întrebat:

Broastele testoase naparlesc?

10 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

De carapace?! Nu, nu naparlesc!

| Floreenofficial a răspuns:

Nici nu stiam ca au par!laughing

| n0name a răspuns:

Da, naparlesc happy Li se schimba solzii.

| fataroz a răspuns:

Broastele testoase sa naparleasca!? daca s-ar intampla asta sa ma anuntilaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughing

| deli02 a răspuns:

Broastelor testoase le cade catedata un strat subtire de piele.Atunci cand le speli acvariul poti sa le speli si pe ele, si sa le tragi pielea aceea subtire de pe ele.

| Kalle a răspuns:

Nu laughing doar ce sa naparleasca carapacea laughing poate pielea thinking dar nu prea cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-si lepede carapacea? Nop, sint rusinoasehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaa. le cade parul. dar si celelalte broaste, tot asa patesc.pentru a putea innota mai bine.

| cristianpopa a răspuns:

Doar fortate de cineva.

| ady_9922 a răspuns:

Nu naparlesc