| bibi5961 a întrebat:

Salutare, stie cineva cum sa adaug mai multe ip-uri sau mai multe tari in programul hotspot shield? multumesc! dau funda!

2 răspunsuri:
| DryIce a răspuns:

Nu cred ca asa functioneaza vpn. E automat nu adaugi tu manual. Eu stiu ca poti avea un singur "circuit" pentru un singur ip. Ce incerci sa faci, atacuri? de ce ai avea nevoie de mai multe ip?

| LinxCont a răspuns:

Probabil numai in varianta platita te lasa sa alegi tara. Mai e un program tunnelbear care te lasa sa alegi tara. Trebuie sa se faca un cont cu un email pentru tunnelbear si are si acela o limita de trafic in varianta gratuita.