| Agirl17 a întrebat:

Cum ajung de la Belvedere la Facultatea de Economie Agroalimentara si Mediu (EAM)? Cu metroul pot?

Răspuns Câştigător
| GdX a răspuns:

Pe jos pana in Crangasi si iei metroul pana la Piata Victoriei. Cobori la Victoriei si mergi pe jos cam....cat ai merge pana in Crangasi.
Este cel mai usor drum, tu ne stiind Bucurestiul, nu are rost pentru 5 minute sa schimbi un autobuz si un troleu sau un autobuz si doua tramvaie. Plus ca esti mai in siguranta in metrou si este si mai curat si civilizat.

| Agirl17 explică (pentru GdX):

Multumesc foarte mult!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ptr puțin.
Totuși, ești analfabetă funcțional?
Ți-au trebuit 3 întrebări să devii concretă sau doar vroiai mângâiată pe creștet, speriată fiind de marele oraș? Ne irosești timpul!