| Yoooana a întrebat:

Cum ar fi pentru voi o zi fara curent electric?
funda

8 răspunsuri:
| AndyLavy a răspuns:

probabil nu as folosi pc-ul pentru ca nu as avea net..deci m-as ocupa mai mult de scoala ( probail ) desi ma cam indoiesc, sau as iesi prin oras. seara as vbi la telefon, si apoi m-as culca.nu mi se pare nimic iesit din comun. numai sa nu fie frig afara laughing

| PaulCCraciun a răspuns (pentru AndyLavy):

Iti dai seama ca fara curent electric, nu poti vorbi la telefon, nu?( da, ma refer la mobil ).

| AndyLavy a răspuns:

(presupunand ca nu s-ar lua curentu peste tot. ci doar in zona in care stau)

| Vlelupu a răspuns:

Intr-un cuvant: dezastruoasa.

| viorelmmv a răspuns:

Una obisnuita, as sta plecat prin oras toata ziua si nu a's observa big grin

| Mode a răspuns:

Pentru mine ar fi o zi excelenta.As asculta muzica si m-as gandi de ce ai pus tu intrebarea asta.happybig grinFoarte buna intrebarea. Tine-o tot asa.

| NuIntreba a răspuns:

Cea mai tare zi laughing, as sta toata ziua afar happy