| Ninaa a întrebat:

Cum blochez invitatiile alea tampite la jocuri pe facebook?

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Alegi doar notificarile la jocuri, cum apare una, cum o dezactivezi si gata, doar asa poti (cred), am cautat si eu alta metoda si nu am gasit, asta este cea mi rapida, dureaza 5 sec maxim, si scapi de notificarile alea enervante.
Repet, daca dai dezactivare pe o notificare a unui joc, nu vei mai primii notoficare de la acel joc, in schimb alte notificari vei primiiwinking

3 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Pai, la notificari, in dreapta notificarii, apare un X, dai click pe el, si dupa dai pe dezactivare, si gatawinking

Răspuns utilizator avertizat
| MenInShadow a răspuns (pentru Ninaa):

Alegi doar notificarile la jocuri, cum apare una, cum o dezactivezi si gata, doar asa poti (cred), am cautat si eu alta metoda si nu am gasit, asta este cea mi rapida, dureaza 5 sec maxim, si scapi de notificarile alea enervante.
Repet, daca dai dezactivare pe o notificare a unui joc, nu vei mai primii notoficare de la acel joc, in schimb alte notificari vei primiiwinking

| r3ally a răspuns:

Invitatiile la joc nu vor disparea niciodata! Chear daca le dai "block" tot vor fi invitatii de la alte zeci de jocuri si tot asa... Eu am la block app cred ca in jur de 50-60 si tot degeaba! In fiecare zi apar alte jocuri noi oh go on