| anonim_4396 a întrebat:

Cum dezactivez un cont facebook.As dori sa stiu pas cu pas. Si daca este dezactivat il mai pot activa?

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îl poți reactiva oricând, mergi în sătări cont din pagina ta.
Pa, pa.

| xClementine a răspuns:

Daca ai contul de facebook in romana, intri sus, in dreapta, unde apare rotita pentru setari, o sa-ti apara mai multe optiuni, tu alegi ''setarile contului''. Apoi, in partea stanga iti vor aparea iarasi mai multe variante, intri pe ''securitate'', si va scrie undeva jos ''Dezactiveaza-ti contul''. Dai click acolo, mai apoi iti va cere motivul pentru care vrei sa ti-l stergi, bifezi orice de acolo si dai ''confirma''. happy
De activat il mai poti activa, doar prin simpla logare dupa ce ti l-ai dezactivat.