| marett16 a întrebat:

Cum e cu loteria vizelor?

Răspuns Câştigător
| gabriela09_6695 a răspuns:

Este foarte greu am trimis si nici un raspuns nu am primit bafta

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Loteria vizelor iti da dreptul sa traiesti, muncesti si invata in America. Castigatorii sunt alesi aleatoriu de catre un calculator. Schimbarile pentru editia din acest an sunt mai multe fata de anul trecut. Traducerea instructiunilor de participare, tot ce este nou pentru DV-2012 plus formularul tradus in romana, le gasesti la -> LoteriaVizelor.com