| lalalalandra a întrebat:

Cum fac print screen cu laptop cumparăt din Germania? Nu e niciun buton print screen!

Am mare nevoie de acest lucru!

Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| mr93 a răspuns:

Apasa,,Druck s-abf,, e in partea de sus dupa f12

4 răspunsuri:
| michelia a răspuns:

Apesi pe tasta DRUCK, apoi deschizi Paint, dai click pe Paint si apoi ctrl+ v ( la tastatura ta e Strg +V), salvezi cu Save as ( pui numele pozei si formatul jpeg).

| VladGH a răspuns:

Cauta ceva de genul : Imprimir pantalla, Fenster Drucken, Bildschirm Drucken, drucken der Anzeige sau uitate la alte laptoape unde se afla aceasta tasta. FUNDAmio

| SchutzstaffelSS a răspuns:

In mod normal ar fi trebuit sa aiba un buton "Print Screen SysRq".