| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac print screen cu laptop cumparăt din Italia? Nu e niciun buton print screen sad!
Am mare nevoie de acest lucru!
Multumesc anticipat.happy

Răspuns Câştigător
| ioionutbest a răspuns:

Da pe stamp r sist e langa f12 succes.

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Apasa simultan butoanele Fn + PrtScr si apoi intra in Paint si da click pe ''lipire''->o sa-ti apara poza acola pe care o salvezi ca jpg sau png. Daca ai windows 7 cauta in start->run->SNIPPINGTOOL->este un program mic care face acelasi lucru si este mult mai avansat in editarea pozelor print.
Succes!

| ILŞMM a răspuns:

Nu am niciun " PrtScr " pe laptop sad De asta am pus intrebarea

| ILŞMM a răspuns:

Am reusit! Mersi ionutz.