| RazvanIlie a întrebat:

Cum fac sa schimb inapoi extensia la file.Din greseala am dat open with altceva la un program si nu mai merge sa il rulez cu programul de dinainte.(la BlueStacks ma refer am dat open with alt ceva din folder si nu mai gasesc inapoi). Ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| Adynita a răspuns:

Dai tot open with dupa aceea ultima optiune si alegi programu pe care vrei sati deschide file-le asemanatoare

| RazvanIlie explică (pentru Adynita):

Nu, ma refer ca nu-l gasesc in calculator nu mai stiu care dinre programe era ca au toate aceeasi icoana.