| daηă a întrebat:

Cum imi adaug si eu membrii familiei p facebook? astept raspunsuri,,, multumesc

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cum imi adaug la profil membrii familiei?

Pentru a adauga membrii familiei la profil :

1. Apasati butonul „Editare profil" din partea dreapta sus a profilului dumneavoastra.

2. Apasati „Relatii" in partea stanga a paginii.

3. Tastati numele membrului familiei in campul „Familie" si selectati relatia dintre dumneavoastra.

4. Apasati „Salveaza modificari"

Bafta!

| Sorana087 a răspuns:

Pai dai la"Editeaza profilul meu"... dupa la"Friends and family", si dai acolo la adauga si adaugi tu pe cine vreibig grin... sper ca ai inteles:*

| Myhaela_3517 a răspuns:

Buna. Acolo unde scrie prieteni te duci cu sageata dar nu dai clik si iti apare un creio(ceva de genu) si dai pe el pe urma la friends and family si in casutele alea unde scrie familie iti bagi membrii familiei! fundita? big grin