| waXonwaXoff a întrebat:

Cum imi retrag bani de pe neobux?
Si cum pot cumpara referrali?

Răspuns Câştigător
| spxinsane a răspuns:

Intri pe profilul tau, deasupra graficului dai click pe referals si de acolo alegi cati vrei sa cumperi (pachete de 3, 5, 10 etc) costul unui referal este de 20 centi.

Pentru a scoate bani de pe site, intri pe pagina profilului si este buton " your payment" deasupra graficului (trebuie sa ai minim 2$ sa poti da cash out). Tranzactia se face fie prin PayPal sau prin AlertPay

| Gafiţa_Ioana_1992 a răspuns (pentru spxinsane):

Aici nu am inteles un singur lucru iti trimit ei cadr sau trebuie sa iti faci tu card, aici nu sunt eu lamurita

| Gafiţa_Ioana_1992 a răspuns (pentru spxinsane):

Daca vrei sa iti scoti niste banuti de pe Neobux si nu ai card cum faci? eu inca nu am acea suma ca sa pot scoate bani abia am 0 75 de dolari

3 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Si eu am aceeasi problema am bani multi acolo dar nu ii pot scoate nu inteleg de ce am juatate de an si degeaba, cred ca este o minciuna!