lolita
| lolita a întrebat:

Cum pot gasi o persoana in internet doar dupa nume?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie numele pe Google, poate o gaseste inscrisa pe vreun site. Mai poti sa o cauti pe Hi5, e un site cu poze, in care sunt foarte multi utilizatori, ai sanse mai mari sa gasesti acea persoana pe Hi5, eu mi-am gasit colega de banca din generala asa, avand in vedere ca m-am mutat de multa vreme din acel oras.

264 răspunsuri:
| sergiu45 a răspuns:

Da

| madutza_5192 a răspuns:

Sh eu vreau sa gasesc pe cineva.sta in brasov sh numele lui este sorinblushingstiu doar ca are o sora gaby mai mare decat el sh un frate alin mai mic, id meu este newbronzinggirl, in caz de cevahappy byetongue

| madutza_5192 a răspuns:

Am uitat sa mentionez ma cheama madalina sh noi 2 ne intalneam in vacanta de vara la bunici undeva prin moldovahappy

| Daniel_Preda_1980 a răspuns:

Eu sunt din Tîrgu-Jiu, și caut doi frații născuți acum aproximativ 40-50 ani în urmă. Tatăl meu era născut în Bacău îl cheamă Preda Pavel si a avut din prima căsatorie 2 fii pe care ii caut. Nu stiu unde as putea sa ii gasesc se numesc Preda Cristian si Preda Dănuț. Cred că se află tot ăn Bacau. Daca cineva afla mai multe detalii vă rog contactati-mă pe id de messengers: daniel_daniel161 sau email daniel_daniel161@yahoo.com.multumesc frumos.

| Игнатьева_Лилия_1963 a răspuns:

Gigi din Iasi, fostul lucrator al fabricii de tutun anii 1995-1996.

| Игнатьева_Лилия_1963 a răspuns:

Gigi din Iasi, lucrator al fostei fabrici de tutun anii1995-1996.

| georgya a răspuns:

Si eu caut o veche prietena Ilie carmen alexandra din galati...imi este tare dor de ea.acum are cam 23 de ani e de-o seama cu mine, a plecat prin clasa a 2-a din otopeni.mersi

| andrei5555 a răspuns:

Cauto in cartea de tell laughing

| LolitaLove a răspuns:

Ionut turnu magurele 17 ani ochii verzi par brunet scund! va rog daca il cunoaste lasati o adresa de mesinger sau facebook

| Holota_Constantin_1993 a răspuns:

Nicu popescu

| Holota_Constantin_1993 a răspuns:

Nicu Octavian Popescu

| semarsmr a răspuns:

Nu pot sa ma gasesc pe internet

| Dascalu_Florentina_1982 a răspuns:

Va rog sa imi spuneti daca dl James Mason este nascut pe 11.11. 1978

| Robert_Marian_1990 a răspuns:

Buna caut si eu o persoana de 22 de ani stiu ca numele de domnisoara este de lazar mariana si locuia in com branistea di jud Galati cine ma poate ajuta sa imi scrie pe adresa de e-mail victorpopa83@gmail.com va rog fara glume doar daca stiti ceva sa ma anuntati daca nu nu va mai chinuiti va multumesc

| biby250 a răspuns (pentru Robert_Marian_1990):

E cumva blonda, cu ochi verzi, slabusa?

| Oana_Gherghe_1988 a răspuns:

Buna ziua am vazut ca sunt multe persoane care cauta pe cineva... imi incerc si eu norocul aici caut pe MAIER CONSTANTIN si pe verisoara mea ALEXANDRA din pacate numele ei de familie nu il mai stiu stiu doar ca au locuit pe strada onisifor ghibu daca ii cunoaste cineva va rog sa ma contactati

| Ionel_Florentin_1988 a răspuns:

Drăghici Constantin

| anna21 a răspuns:

Buna caut si eu o persoana pe nume matica alina liliana din pitesti careva o cunoaste sau ma poate ajuta sa o gasesc...va rog daca stiti cum spuneti-mi e urgent

| Galea_Alin_1988 a răspuns:

Ianosiu Mihai din Avrig

| Dutzy_Vlad_1981 a răspuns:

Andrei raluca husi corni

| Diminenko_Inna_1984 a răspuns:

Caut prietenii de familie din Galati, Maricica siCostel Timofte sau Demofte au doua fete Carmen si Mirela.Nu mai stiu unde sai mai caut... poate sau mutat din Galati

| Magdalena_Bizic_1975 a răspuns:

Moise Alexandru-Constantin Kelvin

| Extensii_Maria_1976 a răspuns:

Buna caut si eu pe sora mea dragnea dorina cred ca locuieste in ramnicu valcea a fost crescuta la leaganul de copii din slatina. mama ei se numeste dragnea ioana. este fata tatalui meu si sora mea nu am avut ocazia sa o cunosc nici eu nici el ar avea 34 de ani acum si probabil este maritata va rog din suflet sa ma ajutati sa o gasesc!

| Puya_Bug_1991 a răspuns:

Cum pot sa gasesc o persoana

| Georgeta-daniela_Georgescu_1973 a răspuns:

Sandu livia Bucuresti

| Predoiu_Mihaela_1978 a răspuns:

Am incercat pe fb dar nu sunt sigura ca au cont. in special imi caut sora pe care nu am cunoscut-o inca

| Marian_Purcel_1983 a răspuns:

Cum as putea sa gasesc o persoana care nu are internet si sta in provincie pe retelele de socializare nu am putut sa o gasesc

| Sweeetye a răspuns:

Si eu imi caut tatăl de foarte mult timp dar nu îl găsesc. daca îl știe cineva pe Hagi Cristi va rog sa imi spuneti.

| FcRb_ANdrew_1991 a răspuns:

Caut si eu o femeie Aurel Monica Lucia, de o saptamana nu stiu abosult nimic de ea, doar atat am primit ca mesaj: nu ma mai cauta adio, fara nici un motiv, tinand cont ca locuiam impreuna, este din bacau, varsta 30 ani inaltime 1, 75 65-70 kg, va rog cei care ma pot ajuta sa o gasesc sa ma caute pe Facebook, pe skype la id pglandrew, multumesc sau la adresa de email pglandrew@yahoo.com

| Ionut_Dica_1978 a răspuns:

Caut pe cumnata mea muresan angela din tonciu jud mures mama ei muresan maria a fost la orfelinatsi nu mai stim nimic de ea

| Ginghina_Corina_1974 a răspuns:

Mioara Galati