| iulyend a întrebat:

Cum pot sa fac ca sa porneasca automat explorer. exe la pornirea calculatorului pe windows vista?

2 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Nu ai cum sa il faci sa porneassca automat. Vista este un program mult mai instabil decat XP sau noile softuri Windows 7. Eu am probleme cu Explorerul. Iti recomanda sa ii faci update de fiecare data cand ti se cere pentru ca altfel risti sa iti blocheze foarte multe pagini pe care intentionezi sa le deschizi. in legatura cu problema ta, slabe sanse. Daca vrei iti dau un virus si ti-l deschide automat cand dai drumul la calculator dar nu raspund de consecinte. baftahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mananca alunelaughing)