| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa fac muschi fara sala

5 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Numai muşchi pe creier. Lăsând gluma la o parte, făcând diferite treburi în gospodărie, ridicând diferite greutăţi, flotări, genoflexiuni ...etc.

| Vizitiul a răspuns:

Te poti antrena acasa. Poti face flotari, abdomene, tractiuni. Ar fi indicat sa consumi alimente bogate in proteine, acestea contin aminoacizi, care sunt esentiali in dezvoltarea muschiilor ( ouale, branza, iaurtul si boabele de soia.)

| licutzaa a răspuns:

Salut e mult mai usor alerdi, faci gimnastica, si miscarea de fiecare zi duce la dezvoltarea mushcilor

| caiusrebelutzu a răspuns:

O ora de sport facand flotari, abdomene, genoflexiuni etc