| RichBaiatul a întrebat:

Cum pot sa imi fac cont pe DRPCIV ca sa vad si progresul testelor?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cred ca trebuie sa fii inscris la oscoala de soferi ca sa-ti faci cont! Eu am incercat asa si nu ma lasa.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

An gasit: "*NOTA: La inregistrare, utilizatorul primeste contul (adresa de email comunicata la
inregistrare) și parola generata de sistem. Contul se poate obține la ghiseul oricărui Serviciu
Public Comunitar Regim Permise de conducere și Înmatricularea Vehiculelor."

| HypergonX a răspuns:

Dacă vrei să înveți încearcă site-ul școalarutieră.ro. Are video-uri explicative, mediu de învățare și chestionare. Îți și explică când ai greșit ceva.