| Lola23 a întrebat:

Cum pot sa imi sterg o adresa de messenger? vreau sa spun sa nu o mai pot accesa sa nu mai existe.

Răspuns Câştigător
| EvangelineLovin a răspuns:

Nu o mai folosesti deloc, nu mai intrii pe ea, nimic. daca nu e folosita 4-5 luni, se dezactiveaza.

| Emilia22 a răspuns (pentru EvangelineLovin):

Imi pare rau ca te contrazic eu am intrat pe o adresa de messenger dupa un an si inca mai era valabila

| EvangelineLovin a răspuns (pentru Emilia22):

Daca intrii dupa se reactiveaza, tot ca facebookul.

| Emilia22 a răspuns (pentru EvangelineLovin):

Deci in concluzie nu se dezactiveaza nu?

| EvangelineLovin a răspuns (pentru Emilia22):

Cat timp nu il folosesti e dezactivat, daca il folosesti e activat.

5 răspunsuri:
| emylian92 a răspuns:

Din cate stiu nu poti sa stergi un id de messenger. in schimb ii poti schimba parola