| faaalyoana a întrebat:

Merge sa-mi sterg adresa de email, adica de messenger.
Vreau sa-mi fac alt id, si ar vrea cu actualul sa-l sterg definitiv? ca sa numai intru pe el
Unde pot intra sa fac asta?
As vrea cat mai multe delatii, dau funda, mersi.

4 răspunsuri:
| hotnews a răspuns:

Intra pe acceste adressaa https://edit.yahoo.com/config/delete_user logheazate cu contul tau care vrei sa il stergi intruduci codul de securitate si apesi pe Terminate this account. Nu o sa va mai puteti loga pe acel cont, iar stergerea propriu zisa va avea loc in aproximativ 3 luni.

| JustDeedee a răspuns:

Nu se poate sterge. Iti poti face altul, chiar daca ai deja unul.

| Constantin_Dumitrache_1998 a răspuns:

Nu ced c poate sa se stearga scuze