| Nestea24 a întrebat:

Cum sa aduc mai multi cititori pe blogul meu? Este nou deschis.

http://foiletonul.wordpress.com/

Funda!

3 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Poti face link exchange cu blogurile care au o tematica identica sau asemanatoare cu a ta.

| Alexandra7201 a răspuns:

Pai eu spre exemplu am fost pe blogul tau de aici. happy
Pai ai putea umbla pe alte bloguri si comenta la postarile care ti se par tie interesante si la care ai ceva de spus si astfel vei atrage cititori. Succes cu blogul!batting eyelashes

| Andreea_Alina_1995 a răspuns:

Poti sa lasi un mesaj pe facebook,
sau sa trimiti numele blogului pe yahoo messenger, iar cei interesati se vor uita.