| Cristian1994 a întrebat:

Cum sa fac ca pe sistemul de operare linux sa nu mi se mai delogheze dupa o anumita perioada de timp in care nu am mai utilizat calculatorul? va multumesc anticipat. funda instantaneu.

Răspuns Câştigător
| PwNZ a răspuns:

Power >> System Settings >> Hardware >> Power Management

| Cristian1994 explică (pentru PwNZ):

Scuza-ma dar il am in romana...nu stiu sa lucrez mai deloc in linux..mai detaliat m-ar ajuta mult..multumesc.

| PwNZ a răspuns (pentru Cristian1994):

O secunda sa intru in linuxhappy

| Cristian1994 explică (pentru PwNZ):

Mi -a intamplat de multe ori sa lucrez in el si pierdeam caci imi spunea ca am stat mai mult de un sfert de ora fara sa lucrez nimic pe el.

| PwNZ a răspuns (pentru Cristian1994):

Ai facut setarile alea?

| Cristian1994 explică (pentru Cristian1994):

Deci: in bara de start la mine nu gasesc acel :system setings...eu il am in romana..nu sunt documentat..imi poti spune acei pasi de urmat. sper sa nu te stresez;
)

| Cristian1994 explică (pentru PwNZ):

E posibil sa avem diferite tipuri de linux?

| PwNZ a răspuns (pentru Cristian1994):

Versiunile da, dar nu conteaza asta.stai ca iti dau alt print screen