| BiuL a întrebat:

Cum sa mut o poza dintr-un album in altul pe Facebook? Acum cu modul asta nou de vizualizare al fotografiilor...

4 răspunsuri:
| Eookatha a răspuns:

Pai sincera sa fiu, cu acest mod nou sad, nu stiu prea multe, dar daca doresti atat de mult poza aceea sa o muti, o scoti de pe facebook in caz ca nu o ai in calculator, o stergi din albumul respectiv... apoi intri in album unde doresti sa pui poza, dai edit album, apoi adauga fotografii(add photo) si pui poza big grin
Sper sa reusesti! big grin

| BiuL explică (pentru Eookatha):

Am gasit. La fiecare album exista editeaza si acolo poti muta pozele, multumesc oricum.

| GrilDollllllll a răspuns:

Pai descarca poza de pe fb in pc si dupa pune-o in celalat album happy. Fundaa?puppy dog eyes

| BiuL explică (pentru GrilDollllllll):

Am gasit. La fiecare album exista editeaza si acolo poti muta pozele, multumesc oricum.