| DanySpeedy a întrebat:

Salut,
Stie cineva cum pot schimba ordinea fotografiilor dintr-un album pe facebook? Nu merge sa tin clik pe poza si sa o mut cum faceam inainte...merge doar in alt album sa le mut asa, nu si in albumul de profil. Funda.
Multumesc

3 răspunsuri:
| Andreea069 a răspuns:

Incearca sa dai pe Editeaza albumul si acolo este un buton in stanga jos (daca nu ma insel) unde scrie Editeaza pozele. Poate gasesti pe acolo big grin

| wolder a răspuns (pentru Andreea069):

Nu merge nici daca apesi pe editare.
Am incercat eu.

| Axinte_Viorica_1952 a răspuns (pentru Andreea069):

La albumul respectiv apăsați pe editați. Apoi apăsați pe poza respectiva și o mutați unde doriți. La sfârșit dați "salveaza".