| anonim_4396 a întrebat:

Cum scap de mirosul de mancare din haine?

9 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Pai ori le speli big grin
Ori le pui pe sarma happy

| User a răspuns:

Pai. le spelithinking

| viatadecacatt a răspuns:

Pune-le putin pe sarma afara, ca sa iasa mirosul din ele.

| madalinutza a răspuns:

Spala-lehappy
sau da-le cu sprayhappy

| emy_8408 a răspuns:

Le speli sau le ti departe de bucatarie.

| thegreenalien a răspuns:

Le speli?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai... ori bagi balsam de rufe in masina de spalat cand bagi hainele la spalat, ori pur si simplu le scoti in balcon sau unde intinzi tu rufele pe sarma si le lasi sa se aeriseasca. mie imi place sa le aerisesc in zilele geroase, deoarece atunci hainele miros a iarna, nu stiu cum sa zic tongue.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Le speli dar aici nu e vorba de mirusul din haine e vorba de miros in general. Nu mai intra cu hainele alea in bucatarie sau in caz ca mirosu din bucatarie a intrat si in celalelte camere aieriseste... in general hainele prind mirosu din casa.

| ruxybelle a răspuns:

Spalandu`le