| TheTimeKiller a întrebat:

Cum se fac chestiile astea? ────────────▀▄───█ ──▄▀
───────────▄▄▄█▄▄█ ▄█▄▄▄ ────────▄▀▀═══════ ═════▀▀▄ ───────█══════════ ════════█
──────█═══════════ ═════════█ ─────█═══▄▄▄▄▄▄▄══ ▄▄▄▄▄▄▄═══█ ────█═══█████████═ ████████═══█ ────█══██▀────▀███ █▀────▀██══█ ───██████──█▀█──██ ──█▀█──██████ ───██████──▀▀▀──██ ──▀▀▀──██████ ────█══▀█▄────▄██─ █▄────▄█▀══█ ────█════▀█████▀── ▀█████▀════█ ────█═════════════ ═══════════█ ────█═════════════ ═══════════█ ────█═══════▀▄▄▄▄▄ ▄▄▄▀═══════█ ────█═════════════ ═══════════█ ───▐▓▓▌═══════════ ═════════▐▓▓▌ ───▐▐▓▓▌▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▐▓▓▌▌ ───█══▐▓▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ▓▓▓▓▓▓▓▄▓▌══█ ──█══▌═▐▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ▓▓▓▓▓▓▓▓▌═▐══█ ──█══█═▐▓▓▓▓▓▓▄▄▄▄ ▄▄▓▓▓▓▓▓▌═█══█ ──█══█═▐▓▓▓▓▓▓▐██▀ █▌▓▓▓▓▓▓▌═█══█ ──█══█═▐▓▓▓▓▓▓▓▀▀▀ ▀▓▓▓▓▓▓▓▌═█══█ ──█══█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█══█ ─▄█══█▐▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▌█══█▄ ─█████▐▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ▓▓▓▓▓▓▓▓▌─█████ ─██████▐▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ▓▓▓▓▓▓▓▌─██████ ──▀█▀█──▐▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ▓▓▓▓▓▓▌───█▀█▀ ─────────▐▓▓▓▓▓▓▌▐ ▓▓▓▓▓▌
──────────▐▓▓▓▓▌── ▓▓▓▓▌
─────────▄████▀─── ▀████▄ ─────────▀▀▀▀───── ──▀▀▀▀
PS.e copiata de la un comentariu de pe facebook dar vreau sa aflu cum se fac sau daca exista un site de unde pot lua asta ceva

Răspuns Câştigător
| Andrei123Andrei a răspuns:

Se fac din diferite caractere. Sunt si programe care genereaza astfel de imagini. http://www.ymlover.com/......dul-ascii/

4 răspunsuri:
| TheTimeKiller explică:

Scuze, nu se vede prea bine dar intelegeti ideea*

| MyNameIsAna a răspuns:

░░╔══╗╦░░░░░░░░░╔══╗╦░ ░╔╣▐▐╠╝░╦╔╩╩╗░░╔╣▐▐╠╝░ ░╩╚╦╦╝░░╚╣▌▌╠╗░╩╚╦╦╝░░ ░░░╝╚░░░░╚╦╦╝╩░░░╝╚░░░ ░░░░░░░░░░╝╚░░░░░░░░░░

☀ღ*♥☀ღ*♥☀

●♪♥♫●●♪♥♫●ღ♥ღ●♪♥♫●●♪♥♫

█████▀▀▀░░░░░░░▀▀▀███████ ████▀░░░░░░░░░░░░░░░░░▀█████│░░░░░░░░░░░░░░░░░░░│███▌│░░░░░░░░░░░░░░░░░░░│▐██░└┐░░░░░░░░░░░░░░░░░┌┘░██░░└┐░░░░░░░░░░░░░░░┌┘░░██░░┌┘▄▄▄▄▄░░░░░▄▄▄▄▄└┐░░██▌░│██████▌░░░▐██████│░▐███░│▐███▀▀░░▄░░▀▀███▌│░███▀─┘░░░░░░░▐█▌░░░░░░░└─▀██▄░░░▄▄▄▓░░▀█▀░░▓▄▄▄░░░▄████▄─┘██▌░░░░░░░▐██└─▄███████░░▐█─┬┬┬┬┬┬┬─█▌░░███████▌░░░▀┬┼┼┼┼┼┼┼┬▀░░░▐██

㋡ ❀

Daca mai doresti iti mai dau
site-uri care cu asa ceva nu am gasit dar am gasit de astea

| MyNameIsAna a răspuns (pentru MyNameIsAna):

Nu mi-a dat voie TPU sa pun mai multe si nici nu se vede bine
eu am trimes peste 100 de chestii dar mi-a aratat erorr TPU

| MyNameIsAna a răspuns:

Nu mi-a dat voie dar am pus peste 100 de chestii de astea dar nu mi-a dat voie TPU si inca nu mi sa primit sa se vada