| KinekT a întrebat:

Curieri lucreaza si zilele astea? duminica,luni, marti (zilele de paste)

Răspuns Câştigător
| Yuzoo a răspuns:

Da lucreaza, dar doar cei profi cum ar fi FanCurier etc. (nu Posta Romana!)

6 răspunsuri:
| JusTPauL a răspuns:

I-ai dat funda aluia si nici macar nu ti-a raspuns calumea, Eu am comandat un telefon inainte de Craciun cu o zi si nu mi-a venit pana inainte de revelion cu o zi. Nici macar Fan curier nu lucreaza in zilele mari de sarbatoare.

| alinaalin955 a răspuns:

Nu lucreaza nimeni duminica si luni.

| AnonimulCurios a răspuns:

FanCurier lucreaza la sigur.

| suntserios a răspuns (pentru AnonimulCurios):

Ei nu lucreaza in general duminica, dapai de si duminica si de Pasti... da lasa ca esti tu sigur

| fictionperson a răspuns:

Fan Curier doar. Eu cel putin am primit recent ceva de la ei intr-o duminica. Posta nu cred ca lucreaza.

| anonim_4396 a răspuns (pentru fictionperson):

Una e sa lucrezi duminica si alta e sa lucrezi de Paste. Crezi ca vine cineva in ziua de Paste cu coletu' la tine doar ca asa vrei tu? Sa fim seriosi.