| kiduinblack a întrebat:

Daca am sters paint-ul din greseala cum il pot lua inapoi? fara sa reinstalez windowsu?

7 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Il descarci de pe net sau intri in my computer si la adress bar scrii:
%SystemRoot%\system32\ apoi apesi enter si cauti mspaint.exe apoi ii creezi o scurtatura sau creezi o scurtatura catre: %SystemRoot%\system32\mspaint.exe

Bafta!

| 愛日本 a răspuns:

Nu. Caută-l la Recycle Bin sau zii cuiva să ţi-l trimită pe messenger, dacă nu merge să ţil trimită, să dea click dreapta, extract here... se încarcă apoi îi apare ceva care trebuie să ţi-l trimită după ce l-a trimis dai click.
Dacă îl vrei şi nu poate să ţi-l trimită cineva trimite-mi mesaj privat cu id tău.

| kiduinblack explică (pentru 愛日本):

Nu pot sati trimit id meu k nu am contul activat...ink nu am primit emailu...trimite-mi u cu id tau pls

| 愛日本 a răspuns (pentru kiduinblack):

Dacă măcar ai fii încercat să faci ceva din ce am zis noi, l-ai fii găsit. De ex ce a zis speeder96 sau AndreiAndy... Ce zici? Încerci?

| AndreyAndy a răspuns:

Da normal
cauta pe google download paintbig grin

| OviOvi a răspuns:

Sall,pai la tine nu exista internet?

| Anonimesque a răspuns:

Pai nu l-ai sters mai baiete ai sters shorcat-ul de pe ecran sau din meniu start fi atent intri in my computer in partitia C unde ai instalat windowsul dai sus la cautare si in caseta aia scrii Paint.