| Useria a întrebat:

Cum reinstalez windowsu folosind stick?

4 răspunsuri:
| cipricocut a răspuns:

E mai usor cu cd, la stick trebuie sa stii cum sa il faci sa fie bootabil, este si un program dar nu imi aduc aminte numele

| Useria explică (pentru cipricocut):

Dar sunt pe un laptop si la laptopu asta nu merge sa bag cd si nu gasesc pe nimeni sa-mi dea

| cipricocut a răspuns (pentru Useria):

Poti folosi un cd-dvd extern legat la usb, chiar daca e mai primitiv fata de stick e mai usor de folosit, fara batai de cap. Daca am sa gasesc linkul cum se face stick bootabil pentru xp am sa ti-l trimit

| Useria explică (pentru cipricocut):

Mersi