| alinionutz670 a întrebat:

Daca eu am peste 18 ani si iubita mea are sub 18 ani, mi-se poate intampla ceva, adica ma refer daca exista vreo lege care sa interzica sa nu fi impreuna?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Ai spus ca ea este mai mica de 18 ani dar nu ai spus cat, important este sa fie cam peste 16 ani si aici nu vorbimd e sex ci vorbim de mentalitatea ei. Daca tii la ea si vei ajunge sa o iubesti, dar are sub 16 ani, ideile si modul cum este acum se va mai schimba, daca are peste 16 ani va ramane cam la fel deci tot ce iti pot spune este succes in relatie.

| qRammstein a răspuns:

Nu...In orasul meu (Campulung Moldovenesc) Un baiat de 18 sau 19 ani are o iubita de 12 sau 13 ani si sunt de destul de mult timp impreuna...Nu ii i s-a intamplat nimic pana acum happy

| enu2000 a răspuns:

Normal ca nu...doar sa nu aiba sub...10 ani :*